Ünlü Olmak İçin Tarihi Esere Zarar Verdi

heykelin burnunu kırdı
julia slonska

Geçtiğimiz günlerde İnstagram’da yüksek takipçiye sahip bir Fenomen olan Julia Slonska Tarihi eser niteliğinde ki heykeli parçaladı. Tarihi Esere Zarar Verdi

Sosyal medyada ünlü olmak daha çok beğeni almak neredeyse herkesin hayalidir. Polonyalı bir genç kız bu hayalini elde edebilmek için tahmini olarak 200 yıllık bir heykeli çekiç ile parçaladı. Julia Slonska isimli kullanıcı yaptığı bu davranıştan sonra bırakın beğeni almayı büyük tepkiyle ve takipçi kaybıyla karşılaştı.

heykelinburnunukirdi 5

Varşova Swiss Varley Park’ın da bulunan heykelin burnunu çekiç ile kıran kadına gelen büyük tepki sonrası takipçileri onun ceza alması gerektiğini söyledi. Julia Slonska ise bunun bir şakadan ibaret olduğunu ve beğeni sayısını artırmak için yaptığını bu yüzden pişman olduğunu söyledi. Videoyu silen Julia Slonska Hesaplarını donurdu.

Silinen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Alper Yaman
Technopost ile Freelance tasarımcı ve geliştirici olarak, birçok kurumsal markaya hizmet sunuyoruz. Çalıştığımız alanlar'da edindiğimiz deneyimleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere kaliteli işlere imza atarak sunmaktan gurur duyuyoruz!