Hakkımızda

TECHNOPOST, 2016 yılında CymatronX tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Kaliteli içerik dünyasında yer alan teknoloji ve oyun haberlerini, Nasıl yapılır videoları ve çok daha fazlasını herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar. Teknolojik ürünler ve oyunlar hakkında yayın yapar, sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

TECHNOPOST, tarafsız bir teknoloji haber portalı & İçerik platformu olup, içeriklerini kendi yazarları ile üretmektedir. Ziyaretçilerinin ilgi duyduğu alanlarda makaleler ile güncel içerikleri onlara ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu alan teknoloji ile sınırlı değil Aynı zamanda; Blog, İçerik platformları, Tasarım alanları, Bilim, Mobil Oyun, Sosyal Medya, WordPress, Web Tasarım, Fil & Dizi, Genel Kültür, Kişisel Gelişim, Tarih, Yaşam, Astronomi, Uzay, Bilim Kurgu, Suç gibi bir çok alanda da içerik üretmekteyiz.

TECHNOPSOT ekibi ile iletişime geçmek için webmaster@technopost.net e-posta adresini kullanabilirsiniz. Daha detaylı ulaşım bilgileri için iletişim ve künye sayfalarını ziyaret edin.