WordPress Admin Panelinde İstediğiniz Bildirimleri Kaldırmak

disable admin notices
disable admin notices

Bildirimleri Kaldır Eklenti Geliştiricisinin açıklaması şu şekildedir;

Bazı eklentiler size premium’a güncelleme yapmayı teklif ettiğinde, teknik veriler toplamayı ve can sıkıcı birçok bildirim gösterdiğini biliyor musunuz? Bu bildirimleri her seferinde tekrar kapatıyorsunuz, ancak WordPress ile tekrar görünüyor ve çalışmanıza engel oluyorlar. Daha da kötüsü, bazı eklentilerin yazarları “kapat” düğmesini bildirimlerden siler ve yönetici panelinizde sonsuza kadar görünürler.

Ekibimiz bundan bıkmıştı ve can sıkıcı bildirimlerle ilgili sorunları çözen küçük bir eklenti geliştirdik. Bu eklenti ile, temalar, eklentiler ve WordPress’in kendisi için bildirimleri sonsuza kadar ayrı ayrı tek tek kapatabilirsiniz.

Yönetici bildirimlerini gizle eklentisi, her yönetici bildirimi için “Bildirimi sonsuza kadar gizle” bağlantısı ekler. Bu bağlantıyı tıkladığınızda eklenti bu bildirimi filtreleyecek ve asla görmeyeceksiniz. Bu yöntem yalnızca eklentilerden ve temalardan sinir bozucu bildirimleri devre dışı bırakmanıza yardımcı olur, ancak önemli hata bildirimleri çalışmaya devam eder.

Ayrıca, tüm bildirimleri devre dışı bırakıp eklenti seçeneklerini kolayca değiştirebilirsiniz. Bu durumda, eklenti, yüklü eklentiler listesindeki güncelleme bildirimleri dışında tüm yönetici bildirimlerini gizler.

Yine de, hangi bildirimlerin gösterildiğini görebildiğinize göre, üst yönetici çubuğunda tüm bildirimleri tek bir yerde toplayacak özel öğeyi yaptık. Yönetici menüsünde yer açmak için varsayılan olarak devre dışıdır, ancak eklenti seçeneklerinde etkinleştirebilirsiniz.

WordPress admin paneli bildirim kaldırma eklentisi

Eklenti tamamen ücretsizdir.

İndirmek için bağlantı: Disable admin notices individually

TECHNOPOST
Teknoloji dünyasına ilişkin gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz technopost ile telefonlar, bilgisayarlar, donanımlar, oyunlar, mobil uygulamalar ve internet ile sosyal medya konusunda güncel haberlere erişebilir, içeriklerimize göz atabilirsiniz.