OnePlus 8T’nin Duvar Kağıtları Sızdı

OnePlus, bir sonraki amiral gemisi olan OnePlus 8T'yi 14 Ekim'de piyasaya sürmeye hazır. Şirket çoktan cihazı satmaya başladı ve şimdiye kadar tasarımı ve teknik özellikleri hakkında birçok sızıntı görmeye başladık .
OnePlus 8t wallpapers
OnePlus 8t wallpapers

OnePlus, bir sonraki amiral gemisi olan OnePlus 8T’yi 14 Ekim’de piyasaya sürmeye hazır. Şirket çoktan cihazı satmaya başladı ve şimdiye kadar tasarımı ve teknik özellikleri hakkında birçok sızıntı görmeye başladık . OnePlus, 4.500mAh pil kapasitesi ve 65W hızlı şarj desteği gibi bu özelliklerin bazılarını onaylasa da , yaklaşan cihazla ilgili diğer bazı önemli ayrıntıları henüz açıklamadı. Önceki tüm OnePlus amiral gemilerinde olduğu gibi, OnePlus 8T’nin de yeni bir duvar kağıdı setiyle gelmesini bekliyoruz. Ancak OnePlus’ın cihazı resmen açıklamasına birkaç gün kala, OnePlus 8T’nin duvar kağıtlarını elimize almış olabiliriz.

OnePlus 8T XDA Forumları

XDA Kıdemli Üyesi Some_Random_Username , birkaç yeni duvar kağıdı içeren OnePlus Duvar Kağıdı Kaynaklarının (v. 2.0.1.200916023912) yeni bir sürümünü çıkarmayı başardı. Ve bu yeni duvar kağıtlarının bu ayın sonunda OnePlus 8T ile piyasaya çıkacak olduğuna inanmak için nedenimiz var. Yeni eklenen duvar kağıtlarına adlarına “k” eklenir ve aynı zamanda OnePlus 8T’nin kod adı olması beklenen “kebab” için JSON yapılandırma dosyalarını da içerir. OnePlus, duvar kağıdı dosyalarına cihaz kod adının ilk harfini eklediği için bilindiğinden, bu yeni duvar kağıtlarının yaklaşan cihaz için olduğuna inanıyoruz. OnePlus 8T’nin duvar kağıtlarının olasılığının bir önizlemesi:

Ekli duvar kağıtları, daha düşük dosya boyutu ve çözünürlüğü ile orijinalin sıkıştırılmış bir sürümüdür. Cihazınız için OnePlus 8T duvar kağıtlarını indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan orijinal çözünürlüklerinde alabilirsiniz.

Yaklaşan OnePlus 8T kapsamımıza yetişemiyorsanız, cihazla ilgili sızıntılar ve söylentiler, 120Hz yenileme hızı ve FHD + çözünürlüğe sahip 6.55 inçlik bir “Akışkan Ekran” içereceğini gösteriyor. Ekranın 240 Hz dokunmatik örnekleme oranına, yaklaşık 0,3 JNCD’ye,% 100 DCI-P3 renk gamı ​​kapsamına, HDR10 + desteğine ve 8192 parlaklık ayarına sahip olması bekleniyor.

Cihazın 48MP birincil sensör, 16MP geniş açılı sensör, 5MP makro sensör ve 2MP monokrom sensör ile dörtlü kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Daha önce de belirtildiği gibi, cihaz 65W hızlı şarj desteğine sahip 4.500mAh pil içerecek. Şirket ayrıca bu sefer amiral gemisinin “Pro” versiyonunu piyasaya sürmeyeceğini de doğruladı .

OnePlus 8T Duvar Kağıtlarını İndirin

TECHNOPOST
Teknoloji dünyasına ilişkin gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz technopost ile telefonlar, bilgisayarlar, donanımlar, oyunlar, mobil uygulamalar ve internet ile sosyal medya konusunda güncel haberlere erişebilir, içeriklerimize göz atabilirsiniz.