LG’nin Velvet 5G’si 22 Temmuz’da ABD’ye geliyor

lg
lg

Üreticiler ve operatörler, 5G telefonları artık daha fazla zorlayacaklar, çünkü daha gelişmiş ağ, modern telefonlar için birkaç ayrı noktadan biridir.

Örneğin, LG’yi ele alalım: ABD pazarında uzun süre oynayan ikinci (veya üçüncü, dördüncü, beşinci?) Koreli üretici Velvet 5G telefonunun bir sıçrama yapabileceğini umuyor  .

Velvet 5G, 600 $ ‘dan başlayan bir fiyatla 5G kablosuz sunmak için dikkate değer bir orta kademe telefon. Yeni OnePlus Nord’da görülen ile aynı olan çip üstünde Snapdragon 765 5G sistemini kullanıyor. 6GB RAM ve cömert 128GB depolama alanı artı bir MicroSD kart yuvası sunuyor. 1080p OLED ekran 6,8 inç boyutundadır ve kamera için ortalanmış bir çentik kullanır.

Kameralardan bahsetmişken: öne bakan biri arkada üçlü sensör bulunan 15 megapiksel: 48MP geniş açılı, 8MP ultra geniş ve 5MP derinlik sensörü.  4300mAh batarya. Diğer önemli özellikler arasında IP68 suya dayanıklılık, ekran içi parmak izi sensörü ve Android 10 yer alıyor ve kutudan çıkıyor. Telefonda 3,5 mm kulaklık girişi (güzel!) Varken kablosuz şarj özelliğini Atlar…

Kadife, kıvrımlı bir ekrana ve silindirik bir görünüme sahip bir cihaz. Dört renkte sunulacak: gümüş, beyaz, gri ve sıçrayan kırmızı, ancak hangi renkleri seçebileceğiniz, operatörünüzün sunduklarına bağlı olacaktır. AT&T, yarın başlayarak onu satan ilk taşıyıcı operatör olacak.

TECHNOPOST
Teknoloji dünyasına ilişkin gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz technopost ile telefonlar, bilgisayarlar, donanımlar, oyunlar, mobil uygulamalar ve internet ile sosyal medya konusunda güncel haberlere erişebilir, içeriklerimize göz atabilirsiniz.