GTA VI Çıkacak mı ? Nerede Geçecek ?

gta 6
gta 6

GTA VI Çıkacak mı? Gta 6 Çıktığı günden itibaren oyuncuların yoğun ilgisiniyle büyüyen açık dünya oyunu Grand Theft Auto (GTA) bizleri son çıkacak oyunu Gta VI için şimdiden sabırsızlandırmaya başladı. Gta 5’in çıkışından sonra derin bir sessizliğe bürünen Rockstar Game  aslında bu sessizliğini bozmamakta haklı. Çünkü Gta 5 çıkışından altı sene geçmesine rağmen henüz eski bir oyun gibi durmuyor ve hala satış sıralamalarında üst sıralarda yer alıyor. Yeni çıkan muhteşem modlarıyla kendini tazeleyen oyun gerçekten takdire şayan.

Gel gelelim şimdi asıl konuya. Gta VI çıkacak mı Geçtiğimiz yıllarda Gta VI Seslendirme sanatçısı tarafından basına sızdırılan bilgilere göre Gta VI ilerleyen senelerde çıkacağını gösteriyordu. Aşağıda Tim Neff’in paylaştığı Cv’ye bakılırsa sanatçı geçtiğimiz senelerde mo-cap çalışmalarına katılmış gibi gözüküyor.

Bu sızdırılan bilgiden iki yıl geçmesine rağmen Rockstar Game henüz bir açıklama yapmadı. Bu süreç içerisinde
Red Dead Redemption 2’nin çıkış yapması ise bizi Gta VI için hazırlıkların başladığını fakat henüz çıkmasının uygun olmadığını gösteriyor. Tahminlerimize göre PS5 ve Xbox One’un çıkışını bekleyen şirket bu oyun platformalrına uygun olarak oyunu optimize ederek daha yeni nesil teknolojilerlebizlere oyunu sunacak gibi. Yani buda en geç 2020 2021 yılını gösteriyor gibi duruyor.

PEKİ GTA VI NEREDE GEÇECEK ?

The Know isimli youtube kanalının bir videosunda oyunun yapım aşamasında çalışan birinin oyunun Kuzey Amerika ve Güney Amerika arasında geçeceğini söylüyor.Bizim görüşümüz ise oyunun zamanında çok sevilen Gta Vice City şehrinin yeniden modernize edilip karşımıza çıkartılacağı yönünde ki bu hiç zor bir ihtimal değil. Ayrıca ihtimaller arasında Watch Dogs oyununun şehri olan San Francisco’da geçebileceği de var. Dedikodulara göre oyunun Tokyo’da geçebileceği ve ana karakterin  bir kadın olabileceği yönünde haberler gelmektedir. Resmi açıklamalar geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz.

TECHNOPOST
Teknoloji dünyasına ilişkin gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz technopost ile telefonlar, bilgisayarlar, donanımlar, oyunlar, mobil uygulamalar ve internet ile sosyal medya konusunda güncel haberlere erişebilir, içeriklerimize göz atabilirsiniz.